Vebināra ieraksts

“GOLIN Accelerators of Relevance Indekss 2020”
Vebināra ieraksts no 2020. gada 22. aprīļa

Arnis Vērzemnieks (Golin Riga partneris) – Šī gada Influenceru Indeksa tapšanas process

Kristaps Siliņš (Golin Riga partneris) – Kā ir mainījusies influenceru loma un nozīme krīzes laikā?

Eva Kepierszo (Norstat Latvija biznesa attīstības vadītāja) – Norstat Latvija influenceru uztveres pētījumā Baltijā

Anastasija Shtokolova (HypeAuditor biznesa attīstības vadītāja) – Trendi, izaicinājumi un iespējas influenceru ekonomikā

Partneri

GOLIN ir progresīva sabiedrisko attiecību aģentūra, kas maksimāla rezultāta sasniegšanas vārdā apvieno uz datiem balstītus radošos risinājumus ar lielisku klientu servisa pieredzi. GOLIN ar lepnumu atgriež sabiedriskās attiecības laikā, kad nopelnīt uzmanību ir vitāli svarīgi katram uzņēmumam un zīmolam. Šobrīd GOLIN ir 50 biroji visā pasaulē, 1700 darbinieki un vairāk nekā 60 gadu pieredze.

HypeAuditor ir Instagram analītikas rīks, kas palīdz aizsargāt influenceru mārketinga autentiskumu. Izmantojot mašīnmācīšanos, iespējams noteikt uzvedības modeļus un identificēt viltus sekotājus un iesaisti. HypeAuditor piedāvā lietotājiem influenceru auditorijas reālo iesaisti, sasniedzamību un demogrāfiskos datus.

Norstat Latvija ietilpst Norstat grupā, kas ir viens no vadošajiem datu vākšanas un izpētes uzņēmumiem Eiropā un specializējas datu ieguvē un apkopošanā. Ar mūsu tiešsaistes paneļu palīdzību varam palīdzēt sasniegt 650 000 respondentu 18 Eiropas valstīs un iegūt uzticamus un kvalitatīvus datus. Norstat ir ESOMAR biedrs un darbojas atbilstoši nozares standartiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājas lapas lietošanas pieredzi.

Piekrītu